מנהלי כספים וגופים מוסדיים

אלפא לינק מאפשרת למנהלי כספים, יועצי השקעות, FAMILY OFFICES ,קרנות גידור וגופים מוסדיים ליהנות מחשיפה מבוקרת וחכמה לתחום החוזים המנוהלים(MANAGED FUTURES).  

בחירת צוות מנהל CTA  

בחירת  הצוות (CTA) המתאים לכל תיק מתבצעת באמצעות תהליך מורכב ויסודי:

 

 1. סינון ראשוני – צוותי המסחר המורשים להירשם לבסיס הנתונים עוברים בדיקה ראשונית של ממליצים, הכרות עם מנהלי המסחר, בדיקת מסמכי החברה, בדיקת רקע תפעולית ועוד.
 2. בדיקת נאותות – בתהליך זה, הנמשך מעל ארבעה חודשים, צוותי המסחר נבחנים בקפידה לגבי היבטים שונים של פעילותם, החל מרמה אישית, דרך הפלטפורמה התפעולית ועד בדיקה מעמיקה של  אסטרטגיית המסחר. התהליך משלב גישה כמותית (quantitative) ואיכותית (quality) כלפי תוצאות המסחר, ניהול הסיכונים, האסטרטגיה, השוק הנסחר והשילוב של הסוחר בתיק הכללי. ברשותנו טכנולוגיות אופטימיזציה המאפשרות לנתח את תוצאות הסוחר הבודד ביחס לתיק הכללי וביחס למדדי סיכון/תשואה המתאימים לתחום ולשוק הרלוונטי.
 3. בדיקה שוטפת – כל פעילות הצוותים ותוצאות המסחר מעובדות בכלי ניהול סיכונים בהתאם לשווקים ולאסטרטגיות הרלוונטיות.

הידע המצטבר והכלים המתקדמים של אלפא לינק מאפשרים לנו לבצע בדיקות נאותות על פי הכוונה ספציפית של הלקוח (מנהל התיקים), תוך הצפת הבעיות והסיכונים הרלוונטיים בהפעלת ההשקעה האלטרנטיבית הנבחרת.

 


סוגי החשבונות המנוהלים

סוג החשבון המנוהל מותאם ספציפית לדרישות הלקוח. הגמישות הקיימת לבניית המבנה הנכון והאפשרי לכל לקוח מספקת ללקוח המוסדי, מנהל הכספים או מנהל קרן הגידור נוחות מלאה והתאמה מושלמת למגבלות העומדות בפניו בנושאי רגולציה, מערכות BACKOFFICE וכו'.

חשבון אישי מנוהל –
Separately Managed Account 

מבנה זה נהנה משקיפות מלאה, שליטה מלאה על החשבון והשקעה ראשונית נמוכה. בחשבונות מנוהלים ניתן להפעיל צוות מסחר אחד או מספר צוותים שונים הפועלים במגוון תחומי מסחר ואסטרטגיות, דבר המאפשר הורדת סטיית התקן של התיק וגיוון התיק בצורה מיטבית.

קרן סגורה –
Commodity Pool Operator

הפעלת צוותי המסחר במבנה של קרן סגורה מאפשר לכל לקוח לקבל מוצר המותאם במדויק ולצרכיו במבנה תפעולי וחוקי של קרן. לרוב מבנה זה מתאים ללקוחות גדולים או גופים מוסדיים המעוניינים ליהנות מיתרונות המבנה של קרן סגורה ויחד עם זאת משקיפות וגמישות.

 


 

לאחר יישום המבנה הנכון של החשבון, אנו בונים שילוב אופטימלי בין מספר צוותי המסחר, תהליך המצריך נסיון והכרות עם אסטרטגיות מסחר שונות  וכלים מתאימים לניהול סיכונים.


אלפא לינק קפיטל עובדת בשיתוף עם טובי הגופים בארה"ב. החשבונות של גופים מוסדיים מנוהלים בבנקים המובילים כגון (JP Morgan, Wells Fargo, Royal Bank of Canada RBC) , או בכל בנק שהגוף המוסדי מעוניין לעבוד עמו. הברוקר המלווה מנהל מעל 300 מליון דולר עבור גופים מוסדיים ברחבי ארה"ב בתחום החוזים המנוהלים.

 

 

 • chak

  רעיון הוא השקעה המביאה תשואה רק בידי כשרון

  אנטואן דה ריברול

 • הירשם וקבל גישה חופשית לבסיס הנתונים

  בסיס הנתונים מכיל מעל ל 300 צוותי מסחר (CTA) הסוחרים בשווקי החוזים העתידיים השונים כגון סחורות, מתכות, אנרגיה, אג"ח, וכ' ובאסטרטגיות מסחר שונות.

  ניתן לצפות בנתוני המסחר, בסקירות שוק רלוונטיות, מסמכי רגולציה, ועוד.

  הירשם עכשיו